0item(s)

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

تخفیف با سکه ها

 

سکه چیست ؟

 

" سکه " خدمت جدیدی از فروشگاه اینترنتی لوازم بهداشتی و آرایشی ، پوست و زیبایی داروخونه به کاربران خود است و کاربران قدیمی ، همیشگی و وفادار داروخونه می توانند از این طریق تخفیف بیشتری از داروخونه بگیرند . با روش های مختلفی که در زیر عنوان می کنیم می توانید سکه های بیشتری به دست آورید و با سکه ها در هنگام خرید تخفیف بیشتری از داروخونه بگیرید . به خاطر داشته باشید که سکه ها را می توانید نهایتا تا 3 ماه پس از به دست آوردن خرج کنید .

 

 

ثبت نام در سایت ، اولین روش کسب سکه و تخفیف 

 

با ثبت نام و ایجاد حساب کاربری در سایت می توانید  30 سکه از ما هدیه بگیرید و در اولین خریدتان از این اعتبار هدیه استفاده کنید .

 

 

 

سپس بر روی ایجاد حساب جدید کلیک نمایید 

 

 

 

 

سپس فرم را تکمیل نمود و بر روی ثبت کلیک نمایید

 

 

 

 

ثبت نام در خبرنامه ، دومین روش کسب سکه و تخفیف :

 

با ثبت نام در خبرنامه می توانید 10 سکه از ما هدیه بگیرید و در اولین خریدتان از ما تخفیف بگیرید .

 

 

معرفی داروخونه به دوستان ، بهترین روش کسب سکه و تخفیف :

 

در این روش به پاس تشکر از شما بابت معرفی ما به دوستانتان و پس از اولین خرید هر کدام از دوستانتان 30 سکه به حساب کاربری شما واریز خواهد شد که می توانید از این سکه ها در خرید بعدی تان استفاده کنید و با آن تخفیف بگیرید ، ضمن اینکه دوستانتان نیز پس از ورود به سایت و ثبت نام ، در اولین خریدشان 5000 تومان اعتبار اولیه هدیه خواهند گرفت که می توانند در اولین خریدشان از آن استفاده کنند .

برای استفاده از این روش ، پس از ورود به حساب کاربری خود در سایت داروخونه ، وارد " داشبورد حساب " شوید و سپس وارد منو ی " سکه های من " شوید .

 

 

 

 

مشاهده خواهید کرد که در سمت راست صفحه یک منوی " معرفی به دوستان " ظاهر خواهد شد . بر روی آن کلیک کنید تا باز شود .

 

 

 

حال می توانید از چند طریق ما را به دوستان خود معرفی کنید ، اولین راه ، وارد کردن ایمیل دوستانتان است که با کلیک کردن بر روی گزینه " ایمیل " قادر خواهید بود ایمیل دوستانتان را وارد و ما را به آن ها معرفی کنید .

 

 

پس از وارد کردن ایمیل دوستتان ، بر روی گزینه " ارسال ایمیل " کلیک کنید تا لینک منحصر به فردی برای دوستتان ایمیل شود . دوستان شما با کلیک کردن بر روی این " لینک " می توانند وارد سایت شده و پس از ثبت نام ، از 5000 تومان اعتبار هدیه ای که شما به آن ها داده اید استفاده کنند .

روش های دیگر از طریق به اشتراک گذاشتن این " لینک منحصر به فرد " بر روی صفحات اجتماعی است . مثلا با کلیک کردن روی گزینه فیسبوک می توانید این لینک را در فیسبوک به اشتراک بگذارید و یا با کلیک کردن بر روی توئیتر و گوگل پلاس ، می توانید این لینک را از طریق حساب کاربری توئیتر و گوگل پلاس خود با دوستانتان به اشتراک بگذارید و به ازای ورود هر فرد از طریق این لینک و ثبت نام و خرید وی 30 سکه از ما هدیه بگیرید و هر یک از دوستانتان نیز پس از ثبت نام می توانند از 5000 تومان هدیه اعتباری خود استفاده کنند .

همچنین می توانید این " لینک منحصر به فرد " را کپی کنید و از طریق " تلگرام" ، " لاین" ، " وایبر " و حتی " پیامک" به دوستان خود بفرستید و به راحتی علاوه بر مطلع کردن آن ها از این هدیه ارزشمند ، خود نیز تخفیف بیشتر و نامحدود بگیرید .

اگر وبسایت یا وبلاگی دارید نیز می توانید این " لینک منحصر به فرد " را از طریق وبلاگ و یا وبسایت خود با دوستانتان به اشتراک بگذارید .

 

با خرید کردن از ما سکه بگیرید 

 

اگر به صفحه هر محصول دقت کنید ، خواهید دید که در زیر هر محصول ذکر شده است که با خرید آن محصول چند سکه دریافت خواهید نمود ، دقت کنید که از این سکه ها می توانید در خرید بعدی تان استفاده کنید و هر چقدر میزان خریدتان بیشتر شود ، سکه و تخفیف بیشتری خواهید گرفت .

 

 

 

 

با نظر دادن و به اشتراک گذاشتن تجربه تان با سایر کاربران سکه بگیرید

 

در این روش کافی است تجربه خود را در زیر هر محصول و در قسمت " نظرات " ثبت کنید . به یاد داشته باشید که حتما باید وارد حساب کاربری خود شده باشید تا سکه به حسابتان واریز گردد . به ازای هر نظر 1 سکه در روز به شما به پاس کمکتان به سایر کاربران در انتخاب محصول مناسب هدیه خواهیم داد که می توانید در اولین خریدتان از آن استفاده نمایید .

 

با ستاره دادن و به اشتراک گذاشتن تجربه تان با سایر کاربران سکه بگیرید

 

در این روش کافی است تجربه خود را در صفحه هر محصول و با ستاره دادن از 1 تا 5 به هر محصول با دیگران به اشتراک بگذارید . به یاد داشته باشید که حتما باید وارد حساب کاربری خود شده باشید تا سکه به حسابتان واریز گردد . به ازای هر ستاره دادن 1 سکه در روز به شما به پاس کمکتان به سایر کاربران در انتخاب محصول مناسب هدیه خواهیم داد که می توانید در اولین خریدتان از آن استفاده نمایید .

 

با به اشتراک گذاشتن محصولات در فیسبوک و گوگل پلاس با سایر کاربران سکه بگیرید

 

در این روش کافی است وارد صفحه هر محصول شده و از طریق لینک های شیر در فیسبوک و یا گوگل پلاس آن ها را با دوستانتان در فیسبوک و گوگل پلاس به اشتراک بگذارید . به یاد داشته باشید که حتما باید وارد حساب کاربری خود شده باشید تا سکه به حسابتان واریز گردد . به ازای هر شیر در فیسبوک یا گوگل پلاس 1 سکه در روز به شما به پاس کمکتان هدیه خواهیم داد که می توانید در اولین خریدتان از آن استفاده نمایید .

 

با شرکت در نظرسنجی وبه اشتراک گذاشتن تجربه تان با ما سکه بگیرید

 

در این روش کافی است در" نظرسنجی " شرکت کنید . به یاد داشته باشید که حتما باید وارد حساب کاربری خود شده باشید تا سکه به حسابتان واریز گردد . به ازای شرکت در هر نظرسنجی 1 سکه به شما به پاس کمکتان به ما و سایر کاربران هدیه خواهیم داد که می توانید در اولین خریدتان از آن استفاده نمایید .