بهترین ژل شستشوی صورت

 

بهترین مارک ژل شوینده صورت کدام است ؟ یکی از رایج ترین سوالاتی که از ما پرسیده می شود همواره همین بوده است . در ابتدا باید به این بپردازیم که شوینده صورت با ژل شوینده صورت متفاوت است . اصولا شوینده های صورت در انواع ژل ، کرم ، فلوئید ، فوم ، اسپری و .. موجود است . زمانی که صحبت از ژل شوینده صورت می شود در واقع منظور شوینده مناسب برای پوست چرب و آکنه ای است . کرم شوینده صورت و شوینده های کرمی در واقع شوینده های مناسب پوست خشک هستند که ضمن شست و شوی صورت سبب خشکی پوست صورت نمی شوند و پوست چربی خود را از دست نخواهد داد . فلوئید ها نیز مناسب پوست چرب و جوش دار اند . بنابر این هر کدام از این محصولات معمولا مناسب نوع پوست خاصی اند و استفاده نامناسب از آن ها سبب نتایج ناخوشایندی خواهد شد . البته برخی از این محصولات با توجه به مواد استفاده شده در فرمولاسیون آن ها ممکن است قابلیت استفاده برای انواع دیگر پوست را نیز داشته باشد که در این صورت حتما بر روی محصول و یا کاتالوگ آن درج خواهد گردید .

حال باز خواهیم گشت به سول اول : بهترین ژل شستشوی صورت کدام است . در مقاله بهترین شوینده پوست چرب و مختلط به بررسی شوینده های مناسب پوست چرب پرداختیم . حال از میان آن ها بهترین ژل ها را به شما معرفی خواهیم نمود . اگر تا کنون با ما همراه نبودید توصیه می کنیم ابتدا مقالات پاکسازی پوست چرب ، بهترین تونر پوست چرب و تونر پوست چیست را مطالعه کنید  و سپس نیم نگاهی به صفحه محصولات پاک کننده و شوینده پوست چرب بیاندازید . اگر پوست شما خشک و حساس است نیز مقالات پاکسازی پوست خشک ،  بهترین شوینده پوست خشک و حساس ، بهترین تونر پوست خشک را بخوانید . :

 

 

1 - بهترین ژل شستشوی صورت | ژل پاک کننده پوست چرب اکتیو پیورنس کامفورت زون

 

 

 

قهرمان بهترین شوینده های پوست چرب به ژل شوینده پوست چرب اکتیو پیورنس کامفورت زون است . این محصول حاوی ضد قارچ و ضد باکتری, حاوی ویتامین سی بوده و یک پاک کننده ملایم پوست چرب با ساختاری سبک است . ژل اکتیو پیورنس کامفورت زون مناسب مراقبت روزانه و درمان پوست های آکنه ای و جوش دار است .

 

 

ژل پاک کننده پوست چرب اکتیو پیورنس کامفورت زون

 

 

 

2 - بهترین ژل شستشوی صورت | ژل پاک کننده دتوکس پایو با عصاره گریپ فروت

 

نایب قهرمان لیست بهترین شوینده پوست چرب ژل دتوکس پایو است . این محصول حاوی آنتی اکسیدان بوده و یک ژل پاک سازی عمقی پوست با خاصیت کنترل چربی و سم زدایی مناسب برای پوست های نرمال،مختلط تا چرب است . ژل دتوکس پایو ، شفاف کننده و اکسیژن رسان است و تقویت کننده سد دفاعی پوست با اثر پروبیوتیک Bioecolia می باشد .

 

ژل پاک کننده دتوکس پایو با عصاره گریپ فروت

 

3 - بهترین ژل شستشوی صورت | ژل کراکنیل دوکری

 

جایگاه سوم در فهرست بهترین شوینده های پوست چرب به ژل کرکنیل دوکری اختصاص می یابد که یک شوینده مناسب پوست های چرب و جوش دار و مناسب صورت و بدن است . ژل کراکنیل ، دارای لایه بردار و عوامل تنظیم کننده ترشح چربی است و یک رطوبت رسان عالی محسوب می شود .

 

ژل کراکنیل دوکری

 

 

4 - بهترین ژل شستشوی صورت | شوینده پوست چرب کلاریفایینگ مورد

 

رتبه چهارم فهرست بهترین شوینده پوست چرب ، شوینده کلاریفایینگ مورد است که حاوی AHA و گلیکولیک اسید است و مناسب پوست های چرب و آکنه ای ست . این شوینده استثنائی ، دارای اثر ماندگاری فوق العاده ای ست و حتی پس از شستشو با آب نیز باقی می ماند . این شوینده ، شوینده ای قوی در درمان و پیشگیری از آکنه می باشد .

 

شوینده پوست چرب کلاریفایینگ مورد

 

5 - بهترین ژل شستشوی صورت | ژل شوینده فاقد صابون کلینانس اون

 

یک محصول استثنائی دیگر که در پنجمین جایگاه در فهرست بهترین شوینده های پوست چرب قرار گرفت است . ژل کلینانس اون ، حاوی ضد قارچ و ضد باکتری است و غیر جوش زا Non-Comedogenic, هایپو آلرژنیک Hypo Allergenic می باشد . این پاک کننده و شوینده فاقد صابون ، مناسب صورت و بدن است و یک شوینده مناسب جهت پوست های چرب ، مختلط ، جوش دار و آکنه ای است . این محصول ، مکمل درمان انواع آکنه و کنترل چربی پوست و مناسب برای اصلاح صورت آقایان دارای پوست چرب با دارا بودن ترکیب انحصاری Glyceryl Laurate با عملکرد سه گانه آنتی باکتریال اختصاصی روی P.Acnes ضد التهاب و کنترل چربی ( به واسطه مهار آنزیم 5 آلفا ردوکتاز و مهار تکثیر سبوسیت ها یا سلول های مولد چربی ) است . ژل کلینانس اون ، ضد التهاب و کنترل کننده چربی با اثر سینرژیسم زینک گلوکونات  ( آنتی لیپاز و ضد التهاب ) و  Glyceryl Laurate می باشد . این شوینده فوق العاده ، رطوبت رسان ، رفع کننده کدری ، و تامین کننده املاح مورد نیاز پوست با داشتن آب اون می باشد .

 

ژل شوینده فاقد صابون کلینانس اون

 

6 - بهترین ژل شستشوی صورت | ژل پاک کننده پوست چرب و مختلط ساسکین

 

ششمین جایگاه در فهرست بهترین شوینده پوست چرب به ژل شوینده پوست چرب ساسکین می رسد . این ژل ، پاک کننده و از بین برنده آلودگی پوست ، چربی اضافی و سلول های مرده پوست است و ترشح چربی را متعادل کرده و با دارا بودن ضد قارچ و ضد باکتری از رشد باکتری و ایجاد آکنه جلوگیری می کند . ترکیبات گیاهی فوق العاده در این محصول شفافیت و سلامت طبیعی را به پوست شما باز می گرداند .

 

ژل پاک کننده پوست چرب و مختلط ساسکین

7 - بهترین ژل شستشوی صورت | ژل پاک کننده پوست چرب و مختلط دکلره

 

جایگاه هفتم در فهرست بهترین شوینده پوست چرب به ژل شوینده پوست چرب و مختلط دکلره می رسد . این ژل پاک کننده و متعادل کننده چربی بوده و مناسب برای پوست های چرب و مختلط است . این کف ژل چربی اضافی ناخالصی ها و آلودگی های ناشی از مواد آرایشی و پوسته های خشک سطح پوست را پاک میکند وچهره شما را با طراوت و تمیز میکند . استفاده از آن به از بین بردن لک های پوستی کمک میکند و در واقع این کف ژل قدم اول برای مراقبت از پوست چرب است .

 

ژل پاک کننده پوست چرب و مختلط دکلره