بهترین شامپو برای ریزش مو چیست ؟ بهترین شامپو ضد ریزش مو چیست ؟ بهترین شامپو برای جلوگیری از ریزش مو کدام است ؟ بهترین شامپو ریزش مو چیست ؟ بهترین شامپو تقویت کننده مو کدام است ؟ این ها سوالاتی است که بار ها کاربران سایت داروخونه ، چه به صورت حضوری ، چه به صورت تلفنی و چه به صورت ایمیل یا کامنت از ما پرسیده اند و در این مقاله بر آن شدیم تا پاسخ این پرسش را به صورت کامل بدهیم و 7 قهرمان یا بهترین شامپو برای ریزش مو را معرفی کنیم . اما در ابتدا توصیه می کنیم مقالات جلوگیری از ریزش مو ، درمان ریزش مو در مردان ، درمان ریزش مو در زنان را بخوانید و سپس نیم نگاهی به محصولات درمان ریزش مو نیز بیاندازید . حال می توانید با بهترین شامپو های ضد ریزش مو آشنا گردید .

 

1 - بهترین شامپو برای ریزش مو و ضد ریزش مو | شامپو آنافاز دوکری

 

رتبه نخست در لیست بهترین شامپو های ضد ریزش بدون شک به شامپو آنافاز دوکری می رسد . شامپو ضد ریزش مو آنافاز دوکری یک شامپوی درمانی با حالت کرمی است و با دارا بودن GP4G (افزاینده سطح انرژی سلول ها) توکوفرول نیکوتینات (گشاد کننده عروق) ویتامین های B5 (مرطوب کننده) B6 (افزایش ساخت کراتین) نئوروسین (عصاره گیاه روسکوس ، افزایش فاکتور رشد عروقی VEGF) به خوبی به درمان ریزش مو  های شما کمک می کند .

 

شامپو آنافاز دوکری

 

2 - بهترین شامپو برای ریزش مو و ضد ریزش مو | شامپو کینین کلوران

 

نایب قهرمان لیست بهترین شامپو برای ریزش مو شامپو کینین کلوران است ، یک شامپوی گیاهی ملایم که از پوست درخت سین کنا (Cinchona) یا گنه گنه که در آمریکای جنوبی یافت می شود و بومیان آمریکایی از آن به عنوان دارویی شفا بخش استفاده می کردند و حاوی کینین می باشد در آن استفاده شده است . کینین ، آلکالوئیدی است که با دارا بودن عوامل محرک جریان خون و ترمیم کننده ، از ریزش مو پیشگیری می کند.   شامپو ضد ریزش مو کینین کلوران  علاوه بر عصاره کینین حاویویتامین های B5 (مرطوب کننده) ، B6 (کاهش دهنده ترشح چربی)  و B8 (کمک به ساخت کراتین) می باشد .

 

شامپو کینین کلوران

 

3 - بهترین شامپو برای ریزش مو و ضد ریزش مو | شامپو فورتیشیا رنه فورترر

 

مدال برنز در لیست 7 گانه بهترین شامپو برای ریزش مو به شامپو ضد ریزش مو فورتیشیا رنه فورترر اهدا می شود . شامپو فورتیشیا رنه فورترر محصولی ضد ریزش مو و تقویت کننده برای موهای بی جان و ضعیف که مکمل درمان ریزش مو نیز بوده و حاوی عصاره های پرتقال ، اسطوخودوس ، رز ماری و عصاره گیاه جینسینگ برزیلی می باشد که باعث افزایش خون رسانی و تغذیه پیاز مو ،تقویت رشد و افزایش استحکام مو می شود . شامپو ضد ریزش مو رنه فورترر با داشتن عصاره گیاه جینسینگ برزیلی به طور چشمگیری سبب کاهش ریزش مو و افزایش رشد موهای قوی و سالم می شود.

 

شامپو فورتیشیا رنه فورترر

 

4 - بهترین شامپو برای ریزش مو و ضد ریزش مو | شامپو ضد ریزش مو نوتری کافئین پلانتور

 

رتبه 4 در لیست بهترین شامپو برای ریزش مو به شامپو ضد ریزش مو پلانتور می رسد . شامپو ضد ریزش مو نوتری کافئین پلانتور حاوی کافئين و ريز مغذی های بيوتن ، روی ، کلسيم ، منيزيم است که کافئين با کاهش سرعت تخريبcAMP سبب ذخيره انرژی در ريشه مو شده ،آن را فعال مي کند و باعث تسريع رشد مو مي گردد . بيوتن بالانس انرژی را در ريشه مو تنظيم کرده و رشد طبيعي مو را تضمين مي کند . کلسيم و منيزيم مقاومت ريشه مو را افزايش مي دهند .

 

شامپو ضد ریزش مو نوتری کافئین پلانتور

 

5 - بهترین شامپو برای ریزش مو و ضد ریزش مو | شامپو ضد ریزش مو هگور

 

رتبه 5 در بهترین شامپو برای ریزش مو به شامپو ضد ریزش مو هگور اختصاص می یابد که حاوی سیلیسیوم ارگانیک  ، لیپو پروتئین های جو دوسر و هیدروکسی اسیدها است . ارگانیک سیلیسیوم به کار رفته در شامپو آنتی شوت هگور باعث افزایش گردش جریان خون در ریشه موها شده و همچنین لیپوپروتئین های جو دو سر به خاطر شباهتشان به کراتین یک لایه محافظ بر روی موها ایجاد کرده و مانند یک ترمیم کننده عمل می کنند. هیدروکسی اسیدهای موجود در این شامپو ضمن افزایش تنفس پوست کف سر باعث افزایش جذب سایر محصولات درمان ریزش مو که معمولا پس از شامپو و به صورت موضعی به کار می روند نیز می شوند .

 

شامپو ضد ریزش مو هگور

 

 

6 - بهترین شامپو برای ریزش مو و ضد ریزش مو | شامپو ضد ریزش مو ایو روشه

 

رتبه 6 لیست بهترین شامپو ضد ریزش مو به شامپو ضد ریزش مو ایو روشه می رسد . عصاره‌ی گیاهی لوپین به کار رفته در شامپو ضد ریزش موی ایو روشه ( با خون رسانی مناسب تر به پیاز مو و همچنین قابلیت تحریک گردش خون مویرگی کف سر ) باعث تقویت و تغذیه مو می‌شود و موها شاداب‌تر، مقاوم‌تر و به وضوح پر تر می‌شوند . شامپو ضد ریزش ایوروشه مکمل درمانی مناسب جهت آماده سازی پوست سر به منظور جذب بهتر محصولات ریزش موی موضعی می‌باشد و موها را به ملایمت پاک کرده و باعث افزایش جریان خون در ریشه موها می‌شود .

 

شامپو ضد ریزش مو ایو روشه

 

7 - بهترین شامپو برای ریزش مو و ضد ریزش مو | شامپو ضد ریزش مو اکوفن بایول

 

رتبه شماره 7 در لیست بهترین شامپو برای ریزش مو به شامپو ضد ریزش مو اکوفن بایول می رسد . شامپو اکوفن بایول با داشتن روی ، منیزیوم و ویتامین E و PP و B5 مناسب برای موهای ضعیف ،نازک و شکننده بوده و سبب افزایش درخشندگی ، استحکام و حجم مو می باشد . این محصول حاوی پاک کننده های ملایم گیاهی بوده و جهت استفاده روزانه مناسب است .

 

 

 شامپو ضد ریزش مو اکوفن بایول

 

 

بخوانید    >       جلوگیری از ریزش مو

 

ببینید       >       درمان ریزش مو

 

بخوانید     >       درمان ریزش مو در مردان

 

بخوانید     >       درمان ریزش مو در زنان