بهترین کرم ویتامین سی کدام است ؟

 

در مقاله های پیشین در مورد اهمیت محصولات ویتامین سی در مقاله  محصولات ویتامین سی معجزه ای برای پوست صحبت کردیم و بهترین سرم های ویتامین سی را در مقاله بهترین سرم ویتامین سی کدام است ؟ به شما معرفی کردیم . حال در اینجا به بررسی بهترین کرم های ویتامین سی خواهیم پرداخت ، حتما می دانید کرم ها از نظر میزان ماده موثره کمی ضعیف تر از سرم ها هستند و معمولا دیرتر از سرم ها بر روی پوست شما تاثیر می گذارند ، حال آنکه با توجه به غلظت کرم ها ، سرعت جذب پایین تری دارند ولی خواص مرطوب کنندگی بهتری دارند و برای پوست های حساس تر گزینه بهتری به شمار می روند . پیش از خواندن ادامه مقاله بهتر است سری به محصولات ویتامین سی ( ویتامین C ) موجود در سایت داروخونه بزنید و بیشتر با این محصولات آشنا گردید .

 محصولات ویتامین سی ( ویتامین C )

بهترین کرم ویتامین سی | کرم مرطوب کننده روز ویتامین سی اسنشیال سی مورد Murad

 

این محصول که یک کرم روز حاوی ضد آفتاب با SPF 30 می باشد حاوی نوع خاص و بسیار جدیدی از ویتامین C به نام Resilient-C Complex که مجموعه ای از سه نوع ویتامین C (محلول در آب + محلول در چربی) و با اثری 60 برابر قوی تر و ماندگاری طولانی تر از دیگر انواع ویتامین C می باشد و در درمان آسیب هایی مانند چروک ، شل شدن و افتادگی پوست ، لک های ناشی از آفتاب ، استرس ، مواد شیمیایی و انواع آلودگی کاربرد بسیار موثری دارد. کرم مرطوب کننده روز ویتامین سی اسنشیال سی مورد Murad به دلیل قدرت بالا در پوست های آکنه ای و نیز پوست های حساس منع مصرف دارد ولی وجود مجموعه آنتی اکسیدان های قوی و ترکیب انحصاری (Patented Skin Repair System) در این محصولات ، نه تنها از پوست در برابر آسیب های ناشی از UV و رادیکال های آزاد محافظت می نماید، بلکه سبب ترمیم سریع ، افزایش الاستیسیته ، شفافیت و سفت شدن پوست های تحت استرس نیز می گردد.

 

کرم مرطوب کننده روز ویتامین سی اسنشیال سی مورد Murad 

 

بهترین کرم ویتامین سی | کرم انرژی زا و مرطوب کننده ویتامین سی ساسکین

 

دومین محصول مناسب در لیست بهترین کرم های ویتامین سی کرم مرطوب کننده ویتامین سی ساسکین است .این کرم مرطوب کننده و سبک به دلیل داشتن میکرو کپسول های ویتامین سی %10 و ترکیبات طبیعی فعال ، در عمق پوست نفوذ کرده و رطوبت طبیعی را به پوست باز می گرداند. این کرم مغذی ، فاقد چربی بوده و با مصرف این محصول ، پوست نرم تر و شفاف تر می شود. این محصول دارای بافتی سبک و عاری از چربی بوده که در عمق پوست عمل رطوبت دهی را انجام می دهد و همچنین یک مکمل غذایی طبیعی را برای پوست فراهم کرده و پوست های بدون طراوت و چروک را دوباره زنده می نماید. در نتیجه چهره شما روز به روز متعادل تر ، پویا تر ،صاف تر و درخشان تر می شود.

 

کرم مرطوب کننده ویتامین سی ساسکین 

 

بهترین کرم ویتامین سی | کرم ضد چروک ویتامین سی میکرودرم

 

سومین محصول مناسب در لیست بهترین محصولات ویتامین سی ، کرم ضد چروک ویتامین سی میکرودرم است که با دارا بودن 10% ژل ویتامین C خالص در   Microsponge گزینه مناسبی در میان محصولات ویتامین سی محسوب می گردد . Microsponge باعث حفاظت و پایداری ویتامین C و جذب بهتر در طول زمان بدون ایجاد حساسیت می گردد. این محصول از بین برنده ی خطوط و چروک های سطحی بوده و روشن کننده پوست است .