بهترین سرم ویتامین سی کدام است ؟

 

در مقاله محصولات ویتامین سی معجزه ای برای پوست به بررسی محصولات ویتامین سی پرداختیم و مزایای استفاده از محصولات ویتامین سی و انواع محتویات موجود در آن ها را شرح دادیم ، حال در این مقاله قصد داریم به بهترین سرم های ویتامین سی موجود در بازار ایران بپردازیم و در مقاله بعد نیز با عنوان بهترین کرم ویتامین سی کدام است ؟ بهترین کرم های ویتامین سی را بررسی خواهیم نمود.

 

1 - بهترین سرم ویتامین سی C - سرم ادونس اکتیو رادیانس دکتر مورد

 

سرم ادونس اکتیو رادیانس مورد یکی از اولین طلیعه داران سرم های ویتامین سی در ایران بوده و با کیفیت منحصر به فرد خود جایگاه نخست بهترین محصولات ویتامین سی را به خود اختصاص می دهد . پیشگیری و معکوس نمودن سیکل آسیب های محیطی و چروک های ناشی از آفتاب بر پایه تکنولوژی بی نظیر علم سلولارواتر ، حاوی نوع خاص و بسیار جدیدی از ویتامین C به نام Resilient-C Complex که مجموعه ای از سه نوع ویتامین C (محلول در آب + محلول در چربی) شامل محتویات فعالی نظیر { آسکوربیک اسید ، سدیم آسکوربیل فسفات ؛ گلیکولیک اسید و اسید هیالورونیک } و با اثری 60 برابر قوی تر و ماندگاری طولانی تر از دیگر انواع ویتامین C می باشد و در درمان آسیب هایی مانند چروک ، شل شدن و افتادگی پوست ، لک های ناشی از آفتاب ، استرس ، مواد شیمیایی و انواع آلودگی کاربرد بسیار موثری دارد. وجود مجموعه آنتی اکسیدان های قوی و ترکیب انحصاری (Patented Skin Repair System) در این محصولات ، نه تنها از پوست در برابر آسیب های ناشی از UV و رادیکال های آزاد محافظت می نماید، بلکه سبب ترمیم سریع ، افزایش الاستیسیته ، شفافیت و سفت شدن پوست های تحت استرس نیز می گردد .

 

سرم ادونس اکتیو رادیانس دکتر مورد

 

2 - بهترین سرم ویتامین سی C - سرم روشن کننده و حیات بخش ویتامین سی ساسکین

 

جایگاه دوم در رنکینگ بهترین سرم ویتامین سی موجود به سرم ویتامین سی ساسکین می رسد . سرم روشن کننده و حیات بخش ویتامین سی ساسکین به لطف داشتن میکروکپسول های ویتامین C در ترکیب خود، با خستگی ، استرس و پیری پوست مقابله نموده ، رطوبت و شادابی و شفافیت را به پوست های کدر بر می گرداند. این محصول با دارا بودن حدود 20 درصد ویتامین سی ، بدون آنکه اثری از چربی روی پوست به جا بگذارد ، به سرعت جذب پوست می شود. با مصرف این محصول روز به روز به شفافیت ،شادابی و صافی پوست افزوده خواهد شد.

 

http://www.darukhune.com/%D8%B3%D8%B1%D9%85-%D8%B1%D9%88%D8%B4%D9%86-%DA%A9%D9%86%D9%86%D8%AF%D9%87-%D9%88-%D8%AD%DB%8C%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%D9%88%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D9%85%DB%8C%D9%86-c-%D8%B3%D8%A7%D8%B3%DA%A9%DB%8C%D9%86-soskin-brightness-vitality-serum-vitamin-c.html

 

 

3 - بهترین سرم ویتامین سی C - سرم ویتامین سی نانو وایت آی سیس فارما

 

 

جایگاه سوم در بین بهترین سرم های ویتامین سی به سرم ویتامین سی قوی نانو وایت آی سیس فارما می رسد . این سرم ویتامین سی دارای سه ترکیب فعال با تاثیرات سینرژیک بوده وبا داشتن حاوی % 15 ویتامین C خالص با استفاده از تکنولوژی نانو با تأثیر گذاری طولانی مدت و ماندگاری بالا در پوست می شود و همچنین کنترل کننده قوی تولید ملانین با مهار ترشح آنزیم تیروزیناز و نیز سبب محافظ پوست در برابر تأثیرات مخرب اشعه های UV با خاصیت نفوذ پذیری سریع و عمیق در پوست و تاثیر بر روی درم می باشد .

 

سرم ویتامین C نانو وایت آی سیس فارما