محصولات مورد Murad :

 در این مقاله به بررسی کلی محصولات دکتر مورد Murad پرداخته شده است . اگر قصد بازدید از محصولات مورد و دیدن عکس ها و قیمت های محصولات Murad را دارید می توانید از طریق زیر اقدام نمایید .

 

ببینید  >   محصولات دکتر مورد Murad

 

آیا به توصیه برخی از محققین برای تامین آب مورد نیاز بدن و رطوبت پوست خود روزانه 8 لیوان آب می نوشید ؟!

دکتر هاوارد مورد  ،دانشمند و محقق برجسته ، دکتر داروساز و دارای بورد تخصصی درماتولوژی (Dermatology) و صاحب کرسی استادی در دانشگاه UCLA ، دارای تحقیقات گسترده بر روی پوست و ارائه بیش از 20 ترکیب انحصاری (Patent) مرتبط با پوست و حضور مستمر در پربیننده ترین شبکه های تلویزیونی است از قبیل : The Today Show ، The View ، CNN و ... . ایشان معرف اسید های میوه AHA به دنیای محصولات مراقبت از زیبایی پوست ، ارائه کننده تئوری منحصر به فرد و متحول کننده سلولارواتر (Cellular Water) و نقش اساسی آن در کاهش چروک و سلامت پوست وپایه گذار علم مراقبت داخلی از پوست (Internal Skincare) برای اولین بار در سال 1989 می باشند .

طبق آخرین تحقیقات دکتر مورد ،  "پدر علم درماتولوژی داخلی" ، نوشیدن آب زیاد نه تنها موثر نیست بلکه مقدار زیادی از املاح و مواد مورد نیاز بدن را با خود دفع می کند. بنابر تحقیقات این گروه ، آب مورد نیاز بهتر است به صورت آب موجود در ساختمان سبزیجات و میوه های تازه خورده شود. چنین آبی مورد استفاده بدن قرار خواهد گرفت.

زیبایی پوست در حقیقت سلامت پوست همراه با سلامت روح و جسم است.

به عقیده دکتر مورد ، پوست آینه تمام نمای سلامت داخلی بدن و همچنین نشانگر حالات روحی و احساسی هر فرد می باشد.

بدون شک شرایط روحی بر روی چگونگی کارکرد اعضا داخلی بدن تاثیر بسزایی داشته و از آنجایی که پوست خارجی ترین و وسیع ترین عضو بدن می باشد ، به راحتی می توان تاثیر ناشی از این تغییرات را بر روی پوست مشاهده نمود.

 

  مراقبت از پوست به عقیده دکتر مورد Murad :

 

مراقبت های موضعی پوست (External Skincare)  

با استفاده از پاک کننده ها ، کرم ها و ...

 

مراقبت های داخلی پوست (Interna Skincare)

شامل نوع تغذیه ، مکمل های غذایی و مهمتر از همه خوردن آب با استفاده روزانه از سبزیجات و میوه های رنگی

 

مراقبت از سلامت روح و احساس (Emotional Selfcare)

 که تاثیر شگرف آن بر روی سلامت پوست و به تاخیر انداختن پیری طی تحقیقات گسترده ای به اثبات رسیده است . تنهایی ، روند پیری را تا حد بسیار زیادی تسریع می کند ، پس عجله کنید ! تنهایی را رها کرده و با دیگران ارتباط برقرار کنید ! در کلاس های گروهی شرکت کنید و یا با گرفتن یا ماساژ مفرح در محیط آرام یک SPA ، آرامش و انرژی را به روح و جسم خود بازگردانید ، ذهن پویا و خلاق در بدن سالم و پرانرژی است.

 

Cellular Water TM

بر اساس قانون علمی سلولارواتر معیار سلامتی یک سلول ، سنجش میزان توانایی آن در نگهداری آب سلولی می باشد . فرمولاسیون تمام محصولات دکتر مورد حتی ساده ترین پاک کننده ها بر پایه دانش ارزشمند سلولارواتر و اثرات اعجاب انگیز آن در سلامت و جوانی سلول ها و پوست می باشد.

در حقیقت با تقویت دیواره سلولی و تامین مواد مورد نیاز جهت نگهداری آب سلولی ، نه تنها از تخریب سلول ها توسط رادیکالهای آزاد جلوگیری می شود ، بلکه به راحتی سبب معکوس شدن روند پیری و جوان ساز و ترمیم سلول ها می گردد.

 مهم نیست پوست شما چه نوعی است و یا از چه نوع مشکل پوستی رنج می برید! مهم اینست که تا داشتن پوستی ایده آل تنها 3 قدم ساده فاصله است . به سادگی 3-2-1

 

Cleanse / Tone

  قدم اول : پاک کننده ها

شستشوی پوست "روزانه 2 بار" جهت پاک کردن انواع آلودگی ، سلول های سطحی مرده و چربی اضافه پوست / استفاده از تونر "روزانه 2 بار" جهت تنظیم PH پوست و آماده سازی آن برای قدم بعدی.

 

 

Treat / Repair

قدم دوم : درمان و ترمیم

 

مهمترین قسمت در مراقبت از هر نوع پوست ، ترمیم و بازسازی سلول ها در برابر آسیب های بعدی می باشد و این در حالیست که کلیه مواد لازم جهت درمان مشکل پوست ، به صورت Patent Complex در گروه های مختلف در نظر گرفته شده اند.

 

داروخونه - داروخانه اینترنتی و فروشگاه آنلاین

Hydrate / Protect 

قدم سوم : آب رسانی و محافظت

 

استفاده از محصولات تکمیل کننده درمان حاوی مرطوب کننده ، همراه با فیلترهای ضد آفتاب (کرم مکمل روز) و یا ترکیبات تغذیه کننده (کرم های مکمل شب)

 

بنابر نظریه دکتر مورد عوامل ایجاد کننده پیری پوست 3 دسته می باشد ، که عبارتند از :

 

عوامل ژنتیک

که به طور طبیعی در DNA سلول ها برنامه ریزی شده

(درمان : محصولات گروه AGE REFORM )

 

عوامل هورمونی Hormonal Aging

ناشی از اختلالات هورمونی

(درمان : محصولات گروه RESURGENCE )

 

عوامل محیطی ناشی از آفتاب ، استرس ، آلودگی و زندگی ماشینی

(درمان : محصولات گروه ENVIRONMENTAL SHIELD)

 

ببینید  >   محصولات مورد Murad

 

 ..................................................................

 

 

 

این مقاله توسط تیم پزشکی هیات تحریریه داروخونه نگارش شده است ، هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع مطلب توسط وبسایت ها ، مجلات و رسانه ها غیر قانونی بوده و مشمول پیگرد قانونی است . همچنین خوانندگان عزیز می توانند با نوشتن نظرات خود در قسمت نظرات پایین همین صفحه  ، ما را از تجربیات ، سوالات و دیدگاه های خود آگاه کنند .