داروخونه،داروخانه اینترنتی

سایت خبری و فروشگاه اینترنتی محصولات پوست ، مو ، زیبایی و تناسب اندام

 

بهترین کرم پودر | راهنمای انتخاب کرم پودر خوب :

انتخاب یک کرم پودر به عنوان اساس آرایش صورت نقش مهمی در چگونه به نظر رسیدن شما خواهد داشت ، به کرم پودر به عنوان بوم نقاشی صورت نگاه کنید زیرا برای نقاشی اولین لازمه بودن یک بوم سالم است که رنگ ها به خوبی روی آن نقش بندند.کرم پودر ها می توانند نقص های کوچک صورت را بپوشانند، ناصافی را از بین ببرند و نیز کمی شما را در برابر اشعه های مضر نور خورشید محافظت کنند .همه این صحبت ها درست است ولی کار اصلی انتخاب کرم پودر مناسبی است که علاوه بر این ها با رنگ صورتتان نیز سازگار باشد و شما را جذاب تر کند .در این مقاله به پاسخ دادن برخی پرسش ها در مورد استفاده از کرم های فوندیشن یا کرم پودر و نیز سایه چشم خواهیم پرداخت .

 شما می توانید در فروشگاه های آرایش بهداشتی انواع مختلفی از کرم پودر ها را با قیمت های مختلف مشاهده کنید ولی معمولا ابتدا بر اساس قیمت تصمیم خواهید گرفت . علاوه بر قیمت ، وجود تستر نیز نقش مهمی در تصمیم گیری شما خواهید داشت و توصیه می کنیم اگر قصد خرید کرم پودر جدیدی را دارید اگر تستر در فروشگاه نبود به هیچ وجه خرید نکنید . انتخاب کردن بهترین کرم پودر شبیه یک بازی است و البته شانس هم در انتخاب رنگ مناسب تاثیرگذار خواهد بود .

 

بهترین کرم پودر | خرید کرم پودر در نور مناسب :

 بهترین راه برای بررسی رنگ کرم پودر ، نگاه کردن و تست کردن آن در نور طبیعی است ، اگر در فروشگاه هستید ، می توانید به کنار در یا پنجره بروید و در نور طبیعی رنگ کرم پودر را چک کنید و یا می توانید از فروشنده بخواهید اجازه دهد شما با یک آینه دستی بتوانید بیرون از فروشگاه رنگ کرم پودری که می خواهید خریداری نمایید را در نور طبیعی ببینید . بهتر است بدون آرایش جهت خرید کرم پودر به فروشگاه بروید تا بتوانید راحت تر بفهمید کدام کرم پودر یا فوندیشن مناسب پوست صورت شماست .بدون تست کردن در نور طبیعی خرید نکنید .

داروخونه - داروخانه اینترنتی و فروشگاه آنلاین

 

بهترین کرم پودر | کرم پودر و آماده سازی پوست :

 بله ! ابتدا پوستتان را تمیز کنید و اگر پوست معمولی یا خشکی دارید مرطوب کننده تان را استفاده کنید ، بیش از حد  صورت را استفاده نکنید زیرا سبب می شود کرم پودر به خوبی حالت نگیرد . اگر پوست چربی دارید استفاده از تونر به آماده شدن پوست شما پیش از استفاده از کرم پودر کمک شایانی خواهد نمود .همچنین اگر براق بودن بیش از حد پوست شما آزارتان می دهد پس از استفاده از تونر می توانید از یک مات کننده که چربی های پوستتان را جذب خواهد کرد می توانید استفاده کنید .

 

بهترین کرم پودر |  کرم پودر باید به گردن هم مالیده شود ؟

 بله ! گردن ناحیه ای است که نور آفتاب کمتری نسبت به صورت به آن می رسد ، بنابراین معمولا در مقایسه با رنگ پوست صورت ، گردن رنگ روشن تری خواهد داشت . بنابر این حتما کمی از کرم پودر به گردن هم بمالید ولی حتما آن را خوب به هم بزنید تا بین صورت و گردنتان مخصوصا در ناحیه چانه خط ایجاد نشود .به خاطر داشته باشید گردن در ارتباط مستقیم با لباستان است و تعریق زیادی خواهد داشت بنابر این مقداری که برای گردن استفاده می کنید باید بسیار کم باشد . برای اینکه رنگ صورت ، گردن و سینه تان یکنواخت گردد می توانید از رنگ ترقوه تان به عنوان نشانه استفاده کنید .

 

بهترین کرم پودر | کرم پودر های مناسب پوست چرب و مستعد آکنه :

 کرم پودر های مات و  فاقد چربی یا Oil Free مناسب ترین کرم پودر برای پوست های چرب هستند. کرم پودر های مات می توانند علاوه بر جذب چربی پوست کمی از براق بودن پوست چرب بکاهند و کرم پودر های فاقد چربی با توجه به ویژگی شان معمولا سبک بوده و بار چربی اضافه ای بر پوست تحمیل نخواهند کرد . همچنین برخی کرم پودر ها حاوی ترکیبات ضد جوش و درمان جوش نیز هستند و به بهبود جوش های پوست های مستعد آکنه کمک می کنند.

 

بهترین کرم پودر |  کرم پودر های محافظت کننده از پوست در برابر آفتاب :

 این کرم پودر ها عموما حاوی SPF بوده و علاوه بر زیباتر کردن پوست ، از پوست شما در برابر نور آفتاب نیز محافظت خواهند نمود . اگر ضد آفتاب SPF بیشتر از 25 داشت و چنانچه پوست چربی دارید حتما مواظب باشید که این کرم پودرها Oil Free نیر باشند تا به ضخامت پوست شما و افزایش تولید چربی نیافزایند .

 

بهترین کرم پودر |  کرم پودر های حاوی مرطوب کننده :

 این کرم پودرها مناسب پوست های نرمال و خشک بوده و به آبرسانی و مرطوب کردن پوست های خشک کمک می کنند . عموما سنگین تر از کرم پودر های Oil Free هستند . برخی از کرم پودرهای حاوی مرطوب کننده دارای ترکیبات ترمیم کننده پوست نیز هستند که فواید بیشتری برای پوست صورت شما خواهند داشت .به خاطر بافت سنگین تر به راحتی مخلوط می شوند و برق ویژه ای به پوست شما خواهند بخشید .

 

بهترین کرم پودر | آیا می توان از مرطوب کننده های رنگی به جای کرم پودر استفاده نمود ؟

 برای برخی خانم ها ، مرطوب کننده رنگی یا BB Cream ، پوشش کافی را ایجاد می کنند و نیاز به استفاده مجدد از کرم پودر نخواهد بود . مرطوب کننده های رنگی علاوه بر اینکه می توانند به پوست شما آبرسانی کنند ، همچنین می توانند ناصافی های پوست را نیز محو کنند . حال آنکه کرم پودر ها تنها یک لایه رنگی روی پوست اند که پوست را زیباتر جلوه می دهند . مرطوب کننده های رنگی بهتر از کرم پودر بوده و پوست را سنگین نمی کنند .

 

بهترین کرم پودر | بهترین رنگی که می تواند تیرگی های زیر چشم شما را بپوشاند کدام است  ؟

 بهترین رنگ پوشاننده زیر چشم یا کانسیلر ، جهت پوشاندن تیرگی های زیر چشم، رنگی است که یک درجه روشن تر از رنگ طبیعی پوست شما باشد . در هنگام استفاده کانسیلر را به دقت بمالید تا زیر چشمانتان پرچم درست نکنید !

 

بهترین کرم پودر | تکلیف ابروها چیست ؟

 بسیاری از خانم ها می توانند از پودر جهت ابرو و یا سایه چشم مات نیز استفاده کنند ، در حالیکه مداد چشم یک ظاهر بیش از حد تمیز و منظم به چشم می دهد که می تواند غیر طبیعی به نظر برسد . به دنبال درجه ای از رنگ بگردید که کمی روشن تر از موهایتان است . مثلا اگر موهایتان قهوه ای تیره است و هایلایت های کاراملی دارد از یک رنگ حد فاصل این دو استفاده نمایید.

 

بهترین کرم پودر |  سایه چشم آبی ؟!!

 سایه چشم آبی روشن می تواند زمانی که شما تازه از خواب بیدار شده اید ، چشمان شما را باز تر و فعال نشان دهد ، حال آنکه سایه چشم آبی تیره می تواند نمای "چشمان خمار" را به چشمان شما ببخشد. سایه چشم آبی یخی اگر در کناره های داخلی چشم استفاده گردد ، چشمان شما را به اندازه 8 ساعت خواب کافی نشان خواهد داد و سایه چشم آبی تیره را زمانی استفاده کنید که می خواهید سفیدی چشمانتان بیشتر به چشم بیایند .

 

بهترین کرم پودر |  زمان استفاده از سایه چشم های براق و اکلیل دار چه وقتی است ؟

 هر وقت دوست داشتید ! راه های مختلفی برای استفاده کردن از کرم پودر های براق و اکلیل دار وجود دارد بنابر ابن در هر ساعتی از روز می توانید ار آن ها استفاده کنید و روز و شب نخواهد داشت . سایه چشم شامپاینی اکلیل دار در روز فوق العاده بوده و نمای اثیر به چشمان شما می بخشد . تنها حواستان به سایز اکلیل ها باشد و هر چقدر بهتر آسیاب شده باشند  بهتر خواهد بود . دانه های درشت تر اکلیل بیشتر صورت شما را بچه سال و غیر رسمی نشان خواهد داد .

 

بهترین کرم پودر |  چگونه از ترسناک کردن مژه ها (نمای عنکبوت مانند ) جلوگیری کنیم ؟

در هنگام ریمل زدن،حتما از یک شانه مخصوص مژه ها استفاده نمایید ، شانه مژه ها ، ریمل اضافی را برخواهد داشت و از ترسناک شدن مژه ها جلوگیری می کند .پس از هر بار ریمل کشیدن و زمانی که ریمل هنوز خیس است حتما مژه ها را شانه کنید .

 

بهترین کرم پودر | برنزه کننده ها را چگونه استفاده کنید ؟

بهترین جای مالیدن برنزه کننده ها کجاست ؟ بهترین جا همانجایی است که نور خورشید به راحتی به آن می رسد ، سرتاسر صورتتان را برنزه کننده بمالید ، سپس کمی بیشتر به پیشانی ، پل بینی و گونه ها بمالید تا صورتتان نمای بهتری پیدا کند .

بهترین کرم پودر ، کرم پودر خوب ، رنگ کرم پودر، بهترین رنگ کرم پودر،فوندیشن،ابرو،سایه چشم، کرم پودر ابرو،برنزه،برنزه کننده ها،برنزه کننده های صورت،مرطوب کننده رنگی ،مرطوب کننده رنگ دار ،چشم خمار،خمار کردن چشم،سایه چشم آبی،گونه دلقکی،گونه دلقک مانند،دلقکی شدن گونه،رژ لب،ماتیک،ریمل ، مژه،روژ ، روژ لب،

 

 

بهترین کرم پودر | چگونه از دلقکی شدن گونه ها ( سرخ شدن بیش از حد گونه ) جلوگیری کنیم ؟

لبخند بزنید ! در حین استفاده از رژگونه حتما لبخند بزنید تا سرخی دقیق گونه هایتان را بفهمید . قلم مو را به سمت قرمزی بچرخانید و سپس به سمت گوش ها بکشید . شروع کردن از قسمت قرمزتر به صورت شما نمای جوان تر ی خواهد بخشید و شروع کردن از سمت گوش ها می تواند صورت شما را بالاتر ببرد .

 

بهترین کرم پودر | آیا رژ لب های تیره لب ها را بزرگ تر نشان می دهند ؟

 درست بر عکس ! رژ لب های تیره ، لب ها را کوچک تر و خشن تر نشان می دهند . گزینه بهتر رژ لب های قرمز روشن یا سایر رژ لب های روشن و براق است .

 

بهترین کرم پودر | آیا خانم هایی که صورتشان چروک زیاد دارد نمی توانند از کرم پودر استفاده کنند؟

 اگر به طور مداوم از کرم پودر استفاده نمی کنند می توانند ولی بهتر است کل صورت نمالند و جاهایی بمالند که نمای بدون چروک و براقی دارد .

..................................................................

 

 

 

این مقاله توسط تیم پزشکی هیات تحریریه داروخونه نگارش شده است ، هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع مطلب توسط وبسایت ها ، مجلات و رسانه ها غیر قانونی بوده و مشمول پیگرد قانونی است . همچنین خوانندگان عزیز می توانند با نوشتن نظرات خود در قسمت نظرات پایین همین صفحه  ، ما را از تجربیات ، سوالات و دیدگاه های خود آگاه کنند .