0item(s)

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

نسخه

نسخه | خدمت جدیدی از تیم داروخونه برای کاربران و مشتریان

 

" نسخه " خدمت جدیدی است که برای احترام بیشتر و خدمت رسانی بهتر به عزیزانی که به  داروخونه  اعتماد دارند طراحی شده است . حتما برای شما و یا اطرافیانتان پیش آمده است که جهت نوشتن آزمایش و یا حتی چکاپ و یا تجدید یک نسخه که مدت ها ست تحت نظر پزشک مصرف می کنید به پزشک مراجعه نمایید و این مراجعه علاوه بر پرداخت  " هزینه ویزیت " هزینه های بسیار دیگری نظیر "هزینه رفت و آمد" ، "گیر کردن در ترافیک و آلودگی شهری" و مهم تر از همه "هدر دادن وقت" گرانبهایتان را پرداخت کرده باشید .

 

 نسخه

نسخه | خدمت جدیدی از تیم داروخونه برای کاربران و مشتریان

 

 

در این خدمت شما می توانید به راحتی در منزل خود مانده و آزمایش های درخواستی شما توسط پزشکان مورد تایید " داروخونه " برای شما در دفترچه شما نوشته شود . در این خدمت ، پیک داروخونه ابتدا به منزل شما مراجعه و دفترچه بیمه شما را تحویل خواهد گرفت و سپس در طی همان روز نسخه آزمایش و یا حتی دارویی مورد نیاز شما در دفترچه شما نوشته خواهد شد و معمولا در همان روز و یا نهایتا روز بعد دفترچه درب منزل به شما تحویل داده خواهد شد . موارد زیر در این خدمت قابل انجام اند :

 

1 - نسخه کردن " چکاپ " و یا " آزمایش " درخواستی و حتی تفسیر جواب آزمایش ها !

 

2 - نسخه کردن " سونوگرافی " و یا سایر " عکس های رادیولوژی "

 

3 - نسخه کردن " دارو " های مورد نیاز شما ( مثلا داروهایی که سال هاست تحت نظر پزشک استفاده می کنید و هر ماه مجبور به تمدید هستید )